Kontakt: Skontaktuj się z nami!
Jesteś tutaj: Home \ Kontakt
Kancelaria Prawna INVICTUS
Formularz kontaktowy
Za pomocą formularza kontaktowego, który znajduje się poniżej zbieramy dane osobowe użytkowników ze stron: www.ubezpieczenia-inwestycyjne.com.pl, www.odzyskaj.ubezpieczenia-inwestycyjne.com.pl, www.pozew.ubezpieczenia-inwestycyjne.com.pl,www.unww.ubezpieczenia-inwestycyjne.com.pl, a następnie przetwarzamy je, aby odpowiedzieć na Twoje zgłoszenie/zapytanie. Bezpośrednio po zakończeniu kontaktu z Tobą (poprzez telefon, czy e-mail) Twoje dane osobowe zostaną usunięte, chyba że będziesz zainteresowany dalszą współpracą z nami – wtedy Twoje dane osobowe będą przetwarzane także do celów prowadzenia obsługi prawnej, celów rachunkowych oraz dochodzenia ewentualnych roszczeń przez Kancelarię Prawną Invictus sp. z o.o.

Oh snap! Name field can't stay empty.
Oh snap! There was a mistake when writing a e-mail.
Oh snap! Subject field can't stay empty.

Oh snap! This field can't stay empty.
Niestety, Twoja wiadomość nie została wysłana.
Dziękujemy. Twoja wiadomość została wysłana!

*Powierzam oraz dobrowolnie wyrażam zgodę na przetwarzanie i udostępnianie danych (również w przyszłości, jeżeli nie zmieni się cel przetwarzania) przez Kancelarię Prawną Invictus sp. z o.o., w celach związanych z przedstawianiem informacji handlowych i promocji, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku tekst jednolity Dz.U. z 2002r., Nr 101, poz. 926, z późn. zm.). Kancelaria Prawna Invictus sp. z o.o. jako administrator danych jest zobowiązana do podjęcia środków zabezpieczających zbiór danych w myśl przepisów art 36 – 39 w/w ustawy.
Oświadczam, że zostałem poinformowany o celu zbierania ww.danych osobowych, dobrowolności ich podania, prawie wglądu do swoich danych osobowych i możliwości żądania uzupełniania, uaktualnienia, poprawienia, sprostowania oraz czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania lub ich usunięcia, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych.
Informacje kontaktowe

Kancelaria Prawna INVICTUS

NIP: 8992567919 REGON: 020263333 KRS: 0000253344
Kapitał zakładowy 50 000,00 zł w całości opłacony