Opłata likwidacyjna Aegon
Jesteś tutaj: Home \ Opłaty likwidacyjne \ Opłata likwidacyjna Aegon

briefcase-icon2 Dołącz do pozwu przeciwko:

Allianz

Aegon

AXA

Compensa

TU Europa

Generali

Nordea

Open Life

Skandia

Inne

Odzyskujemy opłaty likwidacyjne klientów Aegon TU na Życie S.A.

Opłata likwidacyjna dla setek, a nawet tysięcy osób to sposób na szybsze bicie serca. Będąca wynikiem rozwiązania porozumień z towarzystwem ubezpieczeniowym w przypadku ubezpieczenia na życie z ubezpieczeniowym funduszem kapitałowym potrafi stanowić sto procent zainwestowanych pieniędzy. Zachęcamy do kontaktu z naszą Kancelarią – w imieniu Państwa oraz innych poszkodowanych klientów wystosujemy pozew zbiorowy który pozwoli odzyskać utracone finanse.

Polisolokaty czyli ubezpieczenia na życie z ubezpieczeniowym funduszem kapitałowym miały przynosić ogromne zyski, jednak rzeczywistość okazała się nieco inna. Korzyści płynące z zawierania umów były zdecydowanie niższe niż przypuszczano, co prowadziło do wycofywania się sporej części klientów. Aegon TU na Życie S.A. podobnie jak wiele innych firm zabezpieczyło się przed tym faktem przemycając w zawieranych umowach pewien specyficzny zapis. Narzuciło na swoich klientów opłaty likwidacyjne konieczne do uregulowania w momencie zaprzestania płacenia regularnych składek. Te okazały się nieproporcjonalnie wysokie stanowiąc często sto procent wpłacanych środków. Doprowadziło do sytuacji gdy klienci musieli wybrać – albo wciąż płacić albo stracić wszystko co dotychczas zainwestowali.

Nasi eksperci, których cechuje wysoka skuteczność prowadzonych działań, pragną pomóc Państwu odzyskać utracone pieniądze. Zachęcamy do współpracy!