Opłata likwidacyjna Skandia
Jesteś tutaj: Home \ Opłaty likwidacyjne \ Opłata likwidacyjna Skandia

briefcase-icon2 Dołącz do pozwu przeciwko:

Allianz

Aegon

AXA

Compensa

TU Europa

Generali

Nordea

Open Life

Skandia

Inne

Opłaty likwidacyjne klientów Skandia Życie TU S.A.

Szwedzkie przedsiębiorstwo ubezpieczeniowe – Skandia, jest jedną z firm które stosują się do nieetycznych praktyk zapisu o opłatach likwidacyjnych w umowach podpisywanych z klientami w przypadku polis inwestycyjnych. Sięgające nawet stu procent zainwestowanych pieniędzy przynoszą nieświadomym klientom ogromne straty. Nie pozwalamy na to – chcemy walczyć z przejawami nieuczciwości.

Polisy inwestycyjne to potencjalnie bezpieczna lokata pieniężna podawana klientowi w formie ubezpieczenia na życie. W zdecydowanej większości mająca charakter długoterminowy całe ryzyko inwestycji przerzucała na klienta, obarczając go w razie wycofania się ze współpracy lub zaprzestania wnoszenia regularnych składek opłatami likwidacyjnymi. Te są nieproporcjonalnie wysokie, sięgając nawet stu procent! W wyniku konieczności uregulowania należności względem Skandii klient traci wszystko lub prawie wszystko co dotychczas wpłacił.

W związku ze stosowaniem tego typu praktyk, opłata likwidacyjna wynikająca z zerwania umowy przed terminem, nadmiernie obciąża klienta i dotyka jego interesów. Kancelaria Prawna INVICTUS walczy z nieuczciwymi praktykami pomagając odzyskać nielegalnie pobrane opłaty związane z likwidacją polisy. Zachęcamy Państwa do przyłączenia się do pozwu zbiorowego!