Polisa inwestycyjna
Jesteś tutaj: Home \ Polisa na życie \ Polisa inwestycyjna

briefcase-icon2 Dołącz do pozwu przeciwko:

Allianz

Aegon

AXA

Compensa

TU Europa

Generali

Nordea

Open Life

Skandia

Inne

Szansa dla osób „wrobionych” w polisy inwestycyjne

Według słów wygłoszonych przez przedstawiciela niejednego towarzystwa ubezpieczeniowego, polisa ubezpieczeniowa z funduszem inwestycyjnym miała zagwarantować wysokie zyski. Rzeczywistość okazała się kompletnie inna. Osoby, które po podpisaniu umowy zdecydowały się na jej rozwiązanie lub zaprzestały płacenia regularnych składek straciły wszystko. Opłaty likwidacyjne, często sięgały stu procent zgromadzonych pieniędzy!

Kwestie opłat likwidacyjnych, które dla wielu towarzystw ubezpieczeniowych były nierozerwalną częścią polisy, niejednokrotnie uznawane zostały przez sądy za niedozwolone. Głównie chodziło o ich wysokość, która najczęściej sięgała całości zgromadzonej kwoty. Ostatecznie zapisy te trafiły do rejestru klauzul niedozwolonych. Mimo to firmy wciąż je stosują i zarabiają na nieświadomych klientach wysokie sumy. Dlatego też nasza Kancelaria Prawna INVICTUS występując w imieniu osób pokrzywdzonych stosuje pozew zbiorowy walcząc, by pieniądze zapłacone towarzystwom ubezpieczeniowym wynikające z opłaty likwidacyjnej wróciły do swoich właścicieli.

Polisa inwestycyjna, która miała przynosić zyski, jest zazwyczaj źródłem problemów finansowych. Jeśli padli Państwo ofiarą nieuczciwych towarzystw ubezpieczeniowych zachęcamy do przyłączenia się do pozwu przeciwko nim. Razem odzyskamy utracone pieniądze!