Przywiązani do polisy
Jesteś tutaj: Home \ Polisa na życie \ Przywiązani do polisy

briefcase-icon2 Dołącz do pozwu przeciwko:

Allianz

Aegon

AXA

Compensa

TU Europa

Generali

Nordea

Open Life

Skandia

Inne

Przywiązani do swojej polisy wolni dzięki nam!

Czują się Państwo przywiązani do wykupionej polisy? Nie wiedzą jak z niej zrezygnować by nie stracić zainwestowanych pieniędzy? Znamy odpowiedź na te i inne pytania! Nasza kancelaria wie i chce pomóc osobom, które wpadły w pułapkę opłat likwidacyjnych, które nadzwyczaj często sięgają całości zgromadzonej kwoty lub oscylując wokół wartości 100 proc. Z nami dużo łatwiej wyswobodzić się z łańcucha ograniczającego swobodę.

Opłaty likwidacyjne to zazwyczaj jeden z warunków ogólnych umów zawieranych z towarzystwami ubezpieczeniowymi. Firmy stosujące tego typu praktyki tłumaczą je koniecznością zabezpieczenia przed zbyt wczesnym rozwiązaniem porozumienia przez klienta lub zaprzestania płacenia przez niego obligatoryjnych składek. Niestety często bywa tak, że przyjmują one horrendalne wielkości stanowiąc nawet 100 proc. zgromadzonych pieniędzy. W momencie gdy klient postanowi zaprzestać wnoszenia opłat lub zechce rozwiązać umowę będzie musiał liczyć się ze stratą nawet całości zainwestowanej kwoty. Jeśli znaleźli się Państwo w sytuacji, gdy towarzystwo ubezpieczeń nie chce oddać choć części pobieranych pieniędzy – zachęcamy do kontaktu!

Znamy i stosujemy praktyki, które pozwolą odzyskać zainwestowane pieniądze naszych zleceniodawców. Zachęcamy do współpracy –  z nami przestaną czuć się Państwo przywiązani do polisy!