Rezygnacja z polisy: Wystąp przeciwko nieuczciwym praktykom!
Jesteś tutaj: Home \ Rezygnacja z polisy

briefcase-icon2 Dołącz do pozwu przeciwko:

Allianz

Aegon

AXA

Compensa

TU Europa

Generali

Nordea

Open Life

Skandia

Inne

Trudna rezygnacja z polisy na życie

Pragniemy pomagać naszym klientom, którzy zazwyczaj nieświadomie skorzystali z propozycji przedstawionej przez nie działające do końca etycznie towarzystwo ubezpieczeniowe. Oczekujemy jasnych i klarownych zapisów w umowach i o nie walczymy. Nie chcemy by rezygnacja z polisy łączyła się z koniecznością zapomnienia o pieniądzach, które zainwestowali klienci mamieni wizją ogromnych zysków. Dlatego występujemy w ich imieniu i zrobimy wszystko by odebrać nieuczciwie przejęte środki finansowe.

Ubezpieczenia z definicji mają być bezpieczne i pewne. Niestety polisy, które proponuje wiele znanych towarzystw ubezpieczeniowych nie do końca są jasne i przejrzyste. Umowy, które podpisują klienci, posiadają zapis o opłatach likwidacyjnych, które pojawia się w momencie chęci rezygnacji ze współpracy. W tym momencie należy zdecydować czy zmienić zdanie i nadal płacić regularne składki, czy stracić wszystko lub ogromną część tego co się zainwestowało by odciąć się od nieetycznie postępującej firmy. Wybór pierwszej drogi nie jest jednak gwarancją zadowolenia w przyszłości. Eksperci Kancelarii Prawnej INVICTUS pragną pomóc Państwu zakończyć sprawę efektywnie czyli nie stracić swojego wkładu finansowego wynikającego z polisy na życie, lub odzyskać utracone pieniądze.

Wszystkich, dla których rezygnacja z polisy na życie łączy się z jakimikolwiek stratami zachęcamy do kontaktu – pomożemy załatwić sprawę z korzyścią dla Państwa!

rezygnacja z polisy na życie, ubezpieczeniaWłaściciele polis inwestycyjnych,

nazywanych planami systematycznego oszczędzania, które zgodnie z zapisami z umowy zmuszają ich do odkładania pieniędzy przez 10-15 lat, bardzo często z różnych powodów nie są w stanie opłacać kolejnych składek.

Co gorsze, w sytuacji, kiedy potrzebują skorzystać z pieniędzy ze swojego funduszu w trakcie jego opłacania, Towarzystwo Ubezpieczeniowe nie odda im nawet części wpłaconych składek.

Niestety całkowita, wcześniejsza rezygnacja z polisy wiąże się dla posiadacza takiego produktu ze znaczną (niekiedy nawet całą) stratą zainwestowanego już kapitału.

Wydawać by się mogło, że w takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem dla Klienta jest znalezienie środków na dalsze płacenie składek (po 10 latach oszczędzania opłaty likwidacyjne nie będą już obowiązywać), a on będzie mógł cieszyć się z pomnożonego kapitału.

Praktyka pokazuje, że przeciwwskazaniem do radości z obiecanego zysku mogą być straty funduszu kapitałowego np. z powodu złej sytuacji na rynku.

Zespół naszych doświadczonych profesjonalistów, skutecznie reprezentuje poszkodowanych w sprawach sądowych przeciwko nieuczciwym praktykom Towarzystw Ubezpieczeniowych. Prowadzone przez nas sprawy najczęściej kończą się korzystnymi wyrokami dla osób, które reprezentujemy.